К44 - Беркут
Эпицентр К44 (Бровары)
СК БЕРКУТ (БРОВАРЫ)
Группа A – Туры – Тур II – 19 января 2017 10:40 Эпицентр К44 (Бровары) - СК БЕРКУТ (БРОВАРЫ)
16 (12) Удары (в створ) 16 (8)
6 Сейвы за игру 10
4 Фолы за игру 4
Бич Игорь Лучшие игроки Кострома Игорь
Василько Сергей
20'
Бич Игорь
25'
Сергиенко Сергей
27'
Кострома Игорь
34'
Через травму у першій грі господарі змушені були обходитися без Андрія Ардашнікова. «Будывельники» як і в стартовій грі взяли контроль над м'ячем і регулярно перевіряли реакцію Володимира Негеля. У «беркутівців» в атаці на лівому фланзі ситуацію традиційно активно нагнітав Віталій Мельник. «Зелено-білі» ніяк не могли відкрити рахунок і це змусило Станіслава Гончаренка вже на 10-й хвилині взяти тайм-аут і внести корективи у гру своїх підопічних. Після цього активністю вирізнявся капітан господарів Сергій Степаненко і один з його ударів з правого флангу Негель перевів у хрестовину. Коли здавалося, що тайм завершиться внічию, господарям таки вдалося забити гол «в роздягальню».

Після перерви «будівельники» почали провалюватися і кудись зникла легкість в їхніх діях. Практично тотальною перевагою заволоділи «беркутівці», але все в свої ноги взяв капітан 44-х  Степаненко, який обіграв захисника, витягнув на себе воротаря і викотив м’яч на порожні ворота партнеру – 2:0. Гостям вдалося швидко відповісти. Перший удар Сергія Василька впритул воротар відбив, але за мить після передачі з ауту він реабілітувався – 2:1. Станіслав Гончаренко взяв тайм-аут, але так і не зумів «розбудити» своїх підопічних. У «будівельників» попереду за всіх віддувався капітан, але програв свою дуель Негелю, а за хвилину до кінця перекинув воротаря, але не влучив у ворота. У інших воріт Кострома з пари метрів закономірно зрівняв рахунок. Трохи пізнше Денис Ніколаєв витягнув дуже гострий удар Костроми. Загалом броварське дербі видалося на славу.