Черкаси - Одеса-2
Эпицентр К (Черкассы)
Эпицентр К +(Одесса)
Группа B – Туры – Тур I – 19 января 2017 09:50 Эпицентр К (Черкассы) - Эпицентр К +(Одесса)
14 (8) Удары (в створ) 21 (17)
14 Сейвы за игру 6
4 Фолы за игру 9
Дедов Сергей Лучшие игроки Маковский Игорь
Дедов Сергей
23'
24'
Маковский Игорь
6'
Свирипа Владислав
37'
40'
Черкаський «Епіцентр К» на правах вищої за статусом команди (учасник Другої ліги як-не-як) з перших хвилин захопив ініціативу і накочував хвилі атак на ворота Ігора Іщука, але пропустив з першої ж вилазки в атаку умовних гостей. Ігор Маковський з розвороту відправив м’яч точно у дальній кут – 0:1. Певний час після цього друголігівці тримали хід гри у свої руках, а Орлін Стайко з метра підправив м’яч у стійку, але з часом контратаки одеситів ставали все більш гострішими і лише вдала гра у воротах капітана черкаського «Епіцентру» Ярослава Іщенка дозволила господарям піти на перерву з різницею в один гол. Маковський, Серпутько, Свіріпа, Подлазнік неодноразово змушували вступати в гру Іщенка.

Дебют другої половини гри однозначно вдався «білим» і Сергій Дєдов реалізував свій другий момент, вдало замкнувши передачу після розіграшу штрафного – 1:1. Після цього на декілька хвилин команди вплуталися у гру на зустрічних курсах. Особливої уваги заслуговує красива комбінація одеситів на льоту, яку замикав Маковський, але знову не переграв воротаря. Другий гол після розіграшу стандарту забив Дєдов, але наступний стандарт успіху «білим» не приніс. Одесити дуже швидко вийшли за ліміт фолів, але Олександр Раковський не зумів переграти з 10-метрового Ігоря Іщука. Дуже скоро господарі за це поплатилися і знову голом завершився стандарт. Остання хвилина забрала багато нервових клітин у обох наставників, адже перемогу могли вирвати обидві команди, але за 7 секунд до кінця фортуна посміхнулася одеситам.