К44 - Херсон
Эпицентр К44 (Бровары)
Эпицентр К (Херсон)
Группа A – Туры – Тур I – 19 января 2017 09:00 Эпицентр К44 (Бровары) - Эпицентр К (Херсон)
20 (8) Удары (в створ) 10 (4)
3 Сейвы за игру 3
4 Фолы за игру 6
Степаненко Сергей Лучшие игроки Горшенин Алексей
Василько Сергей
10'
Бич Игорь
18'
Макеев Константин
31'
Степаненко Сергей
34'
Салтанов Игорь
37'
Горшенин Алексей
14'
У матчі-відкритті турніру команди вирішили не форсувати події і перші хвилин сім приглядалися одне до одного. Після певної розвідки суперники обмінялися гострими випадами. Спочатку херсонець Віталій Бєскровний опинився віч-на-віч з воротарем, але з розвороту пробив повз, а у відповідь броварчанин Андрій Ардашніков влучив у стійку. Поступово господарі взяли м’яч під контроль і почали створювати гостроту біля воріт гостей. Цілком справедливо, що вони і відкрили рахунок. Підопічні Гончаренка мали усі передумови, щоб збільшити рахунок, але незрозуміла передача назад призвела до пенальті в їхні ворота, який впевнено реалізував Олексій Горшенін. Цей епізод ніяк не вплину на перебіг гри у першому таймі і ближче до його кінця Ігор Бич «хитнув» Дениса Брижанева, і знову вивів господарів уперед - 2:1.

Почався другий тайм з удару броварчанина Ігоря Салтанова в стійку. Ігрова перевага «зелено-білих» зберігалася, але «біло-синім» іноді вдавалося небезпечно контратакувати. На 27-й хвилині Денис Брижанев був близьким, щоб зрівняти рахунок і пробивав з меж штрафного, але воротар господарів Сергій Богун врятував свої ворота. Дуже важливий і «заспокійливий» м’яч для господарів дальнім ударом забив  Костянтин Макєєв - 3:1. Далі гості «посипалися» і броварчани спокійно довели матч до перемоги принагідно забивши ще двічі.