СУПЕРКУБОК Банківської Футзальної Ліги
6 ноября 2019
Вернуться

Звітна зустріч була вкрай важлива для команд, адже виграти СУПЕРКУБОК - це престижна та знакова подія. Більше того, представники «Кредит Дніпро» продемонстрували дуже непоганий збір і прагнули здобути жаданий трофей. З іншого боку підопічні Сербіна підійшли до гри далеко не в оптимальному складі, але прагнули проявити себе з найкращої сторони.

Матч розпочався  з затяжних комбінацій у виконанні колективу «Райффайзен Банк Аваль». Підопічні Ярослава Сербіна тримали комбінували на половині поля суперника і намагались вивести на ударну позицію Ігоря Шило, правда, форварду «РБА» дуже непросто було найти вільний простір. Адже команда «Кредит Дніпро» діяла дуже переконливо в обороні, а з часом змогла перехопити ініціативу. «Зелено-Білі» грали гостріше та креативніше і по суті гол у ворота «Райффайзен Банк Аваль» буквально назрівав. Навіть Яросав Сербін вже готовий був взяти тайм аут, щоб заспокоїти гру своїх підопічних, але трошки не встиг. На 10-й хвилині чергова атаку у виконанні команди Пекнія завершилась шаленим голом с дальньої дистанції від Олексія Мухи, котрий оформив перший гол у матчі за суперкубок, а після цього взяття воріт команда «Райффайзен Банк Аваль» одразу пішла на хвилинну перерву-1:0.

Тайм-аут пішов на користь команді РБА. Адже номінальні гості одразу взялись за справу і мали декілька класних нагод, щоб виправити ситуацію. Особливо варто відзначити вихід віч на віч у виконанні Юрія Котляра та декілька розіграшів кутових, але  в цих епізодах голкіпер «Кредит Дніпро» зіграв просто бездоганно. Тому на перерву команди пішли за мінімальної переваги підопічних Олександра Пекнія.

Після перерви підопічні Сербіна пішли в атаку великими силами і робили все можливе, щоб відігратись.  Така активність дала результат, коли в завершальній стадії Котляр досяг бажаного і виправив ситуацію на табло-1:1. Правда, представники «Кредит Дніпро» з відповіддю не забарились і вже за декілька хвилин Бабій та Муха знову повернули перевагу свого колективу-3:1. В такій ситуації команді «РБА» не допоміг навіть 5-й польовий, адже ніяк не вдавалось розіграти свою більшість і тому підопічні Пекнія змогли у повній мірі скористатись помилками своїх опонентів. Наприкінці зустрічі. Степаненко та Марцун оформили по голу і допомогли здобути більш ніж впевнену перемогу 5:1. Після перерви представники «Кредит Дніпро» зіграли максимально якісно і цілком закономірно здобули заслужений трофей.

Таким чином підопічні Олександра Пекнія здобули впевнену перемогу, продемонструвавши відмінну гру в другій половині матчу. Гравці «Кредит Дніпро» виконали установку тренера на сто відсотків і можуть бути задоволені собою. Натомість колектив «Райффайзен Банк Аваль» не міг дати гідний бій після перерви, адже багато сил було витрачено у першій половині матчу.